Využití pupečníkové krve z rodinnych bank ve světe čítá víc než 1000 použití, i když v České Republice zatím žádná autologní transplantace pupečníkové krve při standartní, nebo experimentální léčbě nebyla realizována.

Sponzorovaný odběr pupečníkové krve Classic pouze za 12.900,- Kč

Věříme v buducnost pupečníkové krve a chceme umožnit co největšímu počtu lidí uchovat tento vzácný léčebný zdroj pro jejich dítě. Proto uvádíme Program sponzorovaných odběrů vlastní pupečníkové krve, abychom zpřístupnili tuto možnost pro co největší počet českých rodin.
 
Dlouhodobě hledáme partnery, kteří by sponzorsky podpořili Program sponzorovaných odběrů vlastní pupečníkové krve. V těchto měsících máme díky nim možnost poskytnout v České republice odběr pupečníkové krve Classic se sponzorským příspěvkem až 7.000 Kč!
 
Základní cena za odběr Classic : 19.900 Kč
 
Cena za odběr Classic se sponzorským příspěvkem: 12.900 Kč
 
Roční skladovací poplatek: 1.610,- Kč
 
Více informací o odběru pupečníkové krve Classic získáte zde. Nabídka sponzorovaných odběrů Classic s príspěvkem 7.000 Kč platí do odvolání. Cena za odběr představuje cenu za odběr, transport, zpracování, vyšetření a kryokonzervaci. Skladovací poplatek se platí každý rok po dobu uskladnění.
Pro sponzorovaný odběr pupečníkové krve Classic  se můžete registrovat telefonicky na bezplatné informační lince 800 900 138 nebo prostřednictvím Registračního formuláře

Infolinka

800 900 138

Potřebujete více informací? Máte konkrétní přání? Neváhejte se zeptat.

Kontaktujte nás

 

Videokanál

Videoarchiv

--> --> -->